Hydraulika a výroba hydraulických bloků.

Hlavní výrobní náplň našeho provozu je výroba hydraulických bloků dle dodané výkresové dokumentace zákazníka. Hydraulické bloky a ostatní dílce obrábíme do hmotnosti 2500 kg. Pro vyvrtávání logických otvorů (komory cartdridgových ventilů) jsme vybaveni sdruženými vrtáky a výstružníky normované dle výrobců hydraulických ventilů (SUN Hydraulics, BUCHER, PARKER, REXROTH atd.) Složitost výroby hydraulického bloku pro nás není omezena!

Výroba hydraulických bloků.

- Vyrábíme hydraulické bloky dle výkresové dokumentace zákazníka.
Zaměřením naší výroby (vyvrtávání na klasických vodorovných vyvrtávačkách s digitálním odměřováním na 4 osy) je kusová a malosériová výroba. Specializace v hloubkovém vyvrtávání.

- Hydraulické bloky v našem novém provozu vyrábíme do hmotnosti 4000kg.
- Pro výrobu hydraulických bloků máme materiál z našich skladových zásob kované oceli v jakostech 12050 (C45+N) a 11523 (ST52+N, S355J2+N), nebo litiny GGG40 (EN-GJS-400-15) a GGG50 (EN-GJS-500-7), popř AL slitin nebo nerezových materiálů (na objednávku). Vše s atestem dle ČSN EN 10204 3,1A. Můžeme provést též ultrazvukové zkoušky na opracovaných blocích před vyvrtáváním.

- Logické otvory vyvrtáváme sdruženými vrtáky a výstružníky.
- Hydraulické bloky můžeme zhotovit včetně povrchových úprav (galvanický zinek, chemický nikl, zinečnatý fosfát, černění, nátěr) , osazení logikou a funkčními členy, tlakových zkoušek + protokol.
- Hydraulické bloky čistíme proplachovacím systémem PURE-SOLVE "LOW BOY" s čistící kapalinou MANPOWER RED 1410CX2.
- Bloky procházejí kompletní kontrolou všech otvorů a závitů cejchovanými měřidly a kalibry. Otvory v blocích jsou kompletně odhrotovány a vyčištěny. V případě požadavku můžeme vnitřní propojení otvorů zaoblit (R0,5 - R5).

- Při osazování bloků a tlakových zkouškách úzce spolupracujeme s fa. PRESSHYDRAULIKA, s.r.o